Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie ma co debatowac pokaza arkusz w necie to posprawdzamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy jak napisałam in my school was theatre to mi zalicza ?
chyba sredniawka;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FALSE W TYM ze sie ma ubrac:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
False albowiem mówił o sobie że się musi ubrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TATA NIE KAZAL MU SIE UBRAc tata powiedzial ze sam idzie sie ubrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chyba false
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Co zaznaczyliście w tym gdzie było napisane, że tata kazał mu się ubrać?
false, bo całośc opowiadania była z perspektywy ojca i to on powiedzial ze sie ubierze i zejdzie na dol a nie zeby dzieciak sie ubieral
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kaplica jak byly grupy;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
występ - show, performance zniżka - discount WLASCIWE ODPOWIEDZI TO FALSZ FALSZ PRAWDA FALSZ PRAWDA ja mam piątke z ang i matury podstawowe pisze na 96-100 procent zawsze wiec mozecie mi zaufac maturka byla banalna jak to podstawka ja zaraz ide na rozszerzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
występ - show, performance zniżka - discount WLASCIWE ODPOWIEDZI TO FALSZ FALSZ PRAWDA FALSZ PRAWDA ja mam piątke z ang i matury podstawowe pisze na 96-100 procent zawsze wiec mozecie mi zaufac maturka byla banalna jak to podstawka ja zaraz ide na rozszerzenie
zgadzam sie, były 2 prawdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EJ NIECH MI TERAZ KTOS ROZSADNY POWIE TAM BYLO ZADANIE GDZIE W POLECENIU BYLO NAPISANE ZE MOZNA BYLO UZYC JEDNA LIETERE KILKAKROTNIE.. TZN ZE np. hipotetycznie w ZADANIU 4.1 mozna bylo zaznaczyc i `A` I `E`???????? PROSZE POWIEDZCCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE MATURA BYLA MEGA TRUDNA MAM NADZIEJE ZE BEDE MIEC TE 30 % BO NIE POTRZEBUJE WIECEJ TYLKO TYLE ZEBY ZDAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje odpowiedzi do 1 zadania były takie: TFTFT a do tego o chorym dzieciaku zrobiłem tak: FFFTTF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onnnn napisał:
EJ NIECH MI TERAZ KTOS ROZSADNY POWIE TAM BYLO ZADANIE GDZIE W POLECENIU BYLO NAPISANE ZE MOZNA BYLO UZYC JEDNA LIETERE KILKAKROTNIE.. TZN ZE np. hipotetycznie w ZADANIU 4.1 mozna bylo zaznaczyc i `A` I `E`???????? PROSZE POWIEDZCCIE
nie nie! to chodzilo o to ze np 4.1 A 4.2 A 4.3 B 4.4 B nie sa to odpowiedzi! Tylko przyklad:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dokladnie takie same odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy, że jedną literkę możesz wpisać do kilku rubryk, a nie do jednej rubryki kilka literek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onnnn napisał:
EJ NIECH MI TERAZ KTOS ROZSADNY POWIE TAM BYLO ZADANIE GDZIE W POLECENIU BYLO NAPISANE ZE MOZNA BYLO UZYC JEDNA LIETERE KILKAKROTNIE.. TZN ZE np. hipotetycznie w ZADANIU 4.1 mozna bylo zaznaczyc i `A` I `E`???????? PROSZE POWIEDZCCIE
do każdego zdania była tylko jedna literka a dana litera mogła pasować w kilku zdaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkakrotnie ale do róznych zdań w sensie ze np A , B , A , B... A NIE ZE W 1.A B . W 2. CD ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to słuchanie z pisarzem było straszne... większość odpowiedzi mi pasowała w każdym zadaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 28

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...